Jeśli myślisz, że ochrona kręgosłupa i stawów po 50 roku życia jest niemożliwa, to jesteś w błędzie!

Choroby stawów można leczyć w starszym wieku

Doświadczony specjalista - Shmidt - twierdzi, że jest w stanie wyleczyć osteochondrozę - zaburzenie kostnienia śródchrzęstnego, która uśpiona w organizmie człowieka przez 18 lat, nagle się uaktywniła. Przyznaje również, że udało mu się wyleczyć 80- letnią kobietę cierpiącą z powodu rzadkiej choroby stawów w zaledwie kilka miesięcy. Według profesora odpowiednio leczone bóle stawów znikają w krótkim czasie! Rozchwytywany specjalista, po występie na żywo w znanej telewizji, zgodził się udzielić nam wywiadu!

Witam, Panie profesorze. Proszę mi powiedzieć, czy to prawda że osteochondroza i zaburzenia w pracy stawów to nieuniknione dolegliwości w starszym wieku?

Witam Pani redaktor, oczywiście że nie! Największym problemem starszych osób jest zaufanie tylko do jednego lekarza, nawet jeśli jego metody leczenia nie przynoszą żadnych rezultatów. To jest największy kłopot! Uważam, i mam doświadczenie, że zarówno choroby stawów, bóle kręgosłupa jak i uogólniając cały szkielet można z powodzeniem leczyć w każdym wieku. Niektórzy powiedzą, że to kwestia cudu… nic bardziej mylnego, to jest czysta nauka.

Wystarczy poznać sekret jak skutecznie i w łatwy sposób rozwiązać problem ze stawami w zaciszu domowym. Tysiące moich pacjentów właśnie tak dba o swoją kondycję zdrowotną.

Czy możemy poznać ten sekret?

Najważniejsze jest poznanie źródła bólu. Osteochondroza może mieć 147 różnych przyczyn, ale jej konsekwencja zawsze jest taka sama: utrata elastyczności w stawach, chrząstkach, kręgach, co powoduje ogromny ból. Jest to w gruncie rzeczy normalne - spowolnione krążenie krwi powoduje zużywanie się zapasów kolagenu.

Tak naprawdę na tym polega cały sekret. Musimy przywrócić dobry przepływ krwi, wtedy zadbamy o swoje stawy.

Ale czy nie ma w społeczeństwie przekonania, że po 45 roku życia polepszenie krążenia krwi jest prawie niemożliwe?

Ja sam jestem świetnym przykładem na nieprawdziwość tego założenia. Miałem zdecydowanie ponad 45 lat kiedy po kontuzji znowu odzyskałem sprawność.

A Tobie udało się przywrócić kogoś jeszcze do sprawności?

Przychodzą do mnie zwykli ludzie, po 40 roku życia, zmęczeni bólem i niemożnością prowadzenia normalnego trybu życia. Często ich problemy są podobne: bóle stawów, uciśnięte nerwy, zapalenie korzeni nerwowych. U większości z nich bóle te nasiliły się wraz z wiekiem.

Pacjenci skarżą się na uporczywy ból, kłopoty z chodzeniem czy siadaniem. To zwykli ludzie, nie osoby niepełnosprawne czy sportowcy. Są zmęczeni i zrezygnowani. Nie pozwalam im się nad sobą użalać, wolę od razu zacząć działać i przywracać krążenie.

W jaki sposób przywraca się krążenie?

Do tej pory pomagałem moim pacjentom za pomocą 96 ćwiczeń i pracy z trenerami. Była to skuteczna metoda, lecz długa i trudna. Byłem przekonany, że istnieje jakiś łatwiejszy sposób. Wiedziałem też, że ludzie nia mają czasu aby codziennie ćwiczyć czy chodzić na siłownie. Chciałem im pomóc.

Brzmi fascynująco! Możesz opowiedzieć nam o tym coś więcej?

Z przyjemnością. Nasz ośrodek był jedynym w Polsce, który otrzymał dostęp do zupełnie nowego, certyfikowanego środka do leczenia osteochondrozy i bólu stawów. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony, nie wierzyłem że jest on naprawdę skuteczny. Do czasu badań, które mnie bardzo zaskoczyły. Nasze testy wykazały, że z kilkutysięcznej puli badanych ponad 90% badanych potwierdziło znaczną poprawę, a pozostałe 5,6% lekką poprawę. Jedynie 0,4% nie zauważyło żadnej zmiany.

Co to dokładnie jest?

To przede wszystkim przełom! Z Flexafitem możesz zapomnieć o bólu! Bardziej zaawansowane przypadki wymagają dłuższego stosowania, ale nadal jest to o wiele krótszy okres niż wymagające ćwiczenia. Na opracowanie tej formuły wydano niebotyczne kwoty, a kolejne miliony zostały przeznaczone na dystrybucję w Polsce.

Czy to oznacza, że Flexafit dostępny będzie tylko w Polsce?

Na ten moment tak, ale nie wykluczamy rozpowszechnienia go na całą Europę po nowym roku.

Jak dokładnie działa ten innowacyjny produkt?

Nie nazywamy go cudem, dla nas to czysta nauka. Flexafit to kompozycja ponad 30 składników, dokładnie 32, które siedmiokrotnie szybciej regenerują i odżywiają stare, martwe komórki. Po prostu stopniowo je odmładzają. Już po pierwszym użyciu aktywuje się ponad 930000 komórek poprawiających przepływ krwi. Tylko na tym polega cały proces leczenia. Ustabilizowanie zachwianej kondycji komórek jest najważniejsze.

Brzmi niesamowicie, ale chcemy wiedzieć więcej. Co to dokładnie oznacza dla osób objętych tymi dolegliwościami?

Flexafit w naturalny sposób aktywuje organiczną regenerację komórek, jednocześnie łagodząc zespół bólowy. Leczenie uznajemy za zakończone po kilku tygodniach. Zalecamy jednak powtórzenie całego cyklu, aby zapobiec nawrotom.

Czy Flexafit pomaga jedynie na choroby zwyrodnieniowe stawów i osteochondrozę?

Nie, właśnie o to w tym chodzi. Flexafit poprawia krążenie, działa na poziomie komórkowym. Zatem jego działanie dotyka wszystkie rodzaje zaburzeń związane ze stawami czy kręgosłupem. Zapalenie korzonków, reumatyzm, rwa kulszowa, przepuklina dysku, a nawet siniaki, urazy czy bezdech. Cała gama problemów, z którymi na co dzień borykają się miliony ludzi.

Wychodzi na to, że ta rewolucyjna formuła ma niespotykanie szerokie spektrum działania. Ale czy na pewno Flexafit może złagodzić wszystkie dolegliwości?

Flexafit w pierwszej fazie działania pomaga łagodzić ból i dolegliwości, tak aby rozwiązać problem raz na zawsze. Nadal jestem ogromnym zwolennikiem sportu i ćwiczeń, ale wiem, że wiele osób nie ma na nie siły i czasu, dlatego formuła Flexafit jest najlepszą, najszybszą i najskuteczniejszą metodą leczenia.

Mam wrażenie, że wiele osób będzie chciało z niej skorzystać. Gdzie można go dostać?

Początkowo chcieliśmy, aby był dostępny we wszystkich aptekach, jednak pojawił się problem. Przemysł farmaceutyczny boi się o swoją branżę… Jeśli istnieje lek działający na tak wielu płaszczyznach, po co kupować inne. To byłby ogromny cios dla farmaceutów. Ludzie wciąż kupują niezliczone ilości lekarstw, a ich brak skuteczności wszystko napędza.

Póki co dystrybuujemy Flexafit jedynie na oficjalnej stronie Internetowej.

Oczywiście ma to również ogromne plusy. Sprzedaż bez pośredników pozwala na obniżkę ceny nawet do 4,7 % ceny detalicznej.

Nasza metoda leczenia ma niewątpliwy plus - nie potrzebny jest nadzór specjalisty, pacjenci mogą skutecznie walczyć z problemami zdrowotnymi w domu. Flexafit wysyłany jest pocztą, można płacić przy odbiorze, bez wychodzenia z domu… Nie chcę nikogo na siłę przekonywać, ale z łatwością można sprawdzić skuteczność na własną rękę - wystarczy wypróbować dostępne w aptece środki. Prawda i tak wyjdzie na jaw. Nic nie zastąpi leczenia Flexafit.

Bardzo dziękujemy za ten wywiad. To zaszczyt rozmawiać z takim specjalistą. Czy chciałbyś coś jeszcze powiedzieć naszym czytelnikom?

Jasne! Chciałbym tylko ostrzec, że problemy ze stawami czy kręgosłupem coraz częściej dotyczą młodszych osób, nie tylko osób starszych. Nawet łagodny, ale regularny ból jest objawem, którego nie powinno się ignorować. Warto zadbać o swoje zdrowie, kiedy nie jest jeszcze za późno.

Najważniejsze: choroby wpływające na kręgosłup czy stawy nie tylko nie pozwalają na normalne funkcjonowanie. Przede wszystkim mogą skracać życie nawet o kilkanaście lat.

P.S. Specjalista postanowił zaoferować zniżkę na formułę Flexafit dla pierwszych 50 kupujących! Nie zwlekaj! Wejdź na stronę już teraz. Być może to Ty znajdziesz się w gronie szczęśliwców!

Kliknij tutaj, aby zamówić kapsułki FlexaFit ze zniżką

Prowadząca wywiad:
Blanka Hoffer

Flexafit Zamów kapsułki FlexaFit ze zniżką